Doskonały ADBL dla naszego samochodu

Każdy ulubieniec motoryzacji i swoich aut doskonale wie, jak ważny jest dla niego wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny auta. W samochodach znajduję się bardzo dużo elementów, które wymagają szczególnej uwagi i precyzji podczas pielęgnacji. Elementem, który przeważnie przyciąga uwagę są koła, a dokładnie wygląd felg.

Jak ADBL może pomóc naszym felgom?

adbl vampire do kółNiejednokrotnie na ulicach naszych miast można zauważyć jak wiele samochodów jest zaniedbanych, a element jakim są w tym przypadku brudne alufelgi odbierają uroku. Koła w naszych samochodach są najbardziej podatne na zabrudzenia, ponieważ mają największą styczność z różnego rodzaju powierzchnią. Dlatego usuwanie niektórych zabrudzeń sprawia dla wielu kierowców jest nie lada wyzwaniem. Wiele razy jesteśmy zmuszeni do kilkukrotnego oczyszczania, ponieważ za pierwszym razem nie osiągamy zadowalającego efektu. Na szczęście na rynku można spotkać się z coraz większą ilością produktów do usuwania zabrudzeń nawet metalicznych. Do tego doskonale sprawdza się ADBL vampire do kół z krwawym efektem. Taki środek jest w stanie usunąć zabrudzenia, które są bardzo głęboko osadzone w naszych alufelgach. Większość z nich posiada neutralne pH. Taki asortyment czyszczący jest w pełni bezpieczny dla felg zarówno lakierowanych, jak i polerowanych aluminiowych. Mimo, iż do każdej felgi z różnego materiału powinno się podchodzić indywidualnie, to w przypadku ADBL vampire nie ma takiej konieczności. Konsystencja takich produktów zwykle jest w formie płynu lub lepkiego żelu, który nie spływa z felg. Jest to środek, który usuwa pył z klocków hamulcowych czy lotnych związków osadzających się na kołach. Sposób jego użycia należy do bardzo prostych, ponieważ wystarczy pokryć nim całą alufelgę, ale pamiętać o tym by wcześniej została oczyszczona wodą z lekkich zabrudzeń i aby byłą chłodna. Następnie należy pozostawić ADBL na kilka minut, jednak pamiętając o tym że nie może on zaschnąć na naszej feldze. Jeśli felga jest bardzo zabrudzona należy użyć pędzelka albo gąbki do dokładniejszego rozprowadzenia. Ostatnią czynnością jest dokładne spłukanie go wodą pod wysokim ciśnieniem w celu oczyszczenia z zabrudzeń mocno osadzonych. W razie otrzeb można czynności powtórzyć by móc cieszyć się czystymi i lśniącymi felgami.

Miłośnicy swoich samochodów pokochali ADBL vampire, który przeznaczony jest do oczyszczania zabrudzonych felg w autach. Posiada wiele zalet, których nie ma aktualnie żadnej środek czyszczący na rynku. Jego użycie należy do bardzo łatwych i szybkich, a do tego ma doskonałe działanie oraz jest w pełni bezpiecznych dla naszych ukochanych alufelg.