Gdzie szybko wykonam przegląd samochodu?

 

Na co dzień jestem bardzo zabieganą osobą. Nawet nie zauważyłam, że skończył mi się coroczny przegląd techniczny samochodu. Zmartwiło mnie to, ponieważ używam samochodu na co dzień i nie chciałam z głupiego powodu dostać mandatu. Niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia i nie wiedziałam, gdzie znajdę tutaj stację kontroli pojazdów, która szybko i profesjonalnie wykona dla mnie przegląd samochodu. Zależało mi na miejscy profesjonalnym i fachowym, gdyż chciałam mieć pewność, że mój samochód jest bezpieczny.

Znalazłam stację wykonującą szybkie przeglądy samochodów

szybki przegląd samochodu we wrocławiuZadzwoniłam do mojego znajomego, który mieszka we Wrocławiu już od dłuższego czasu i zapytałam, gdzie wykonam szybki przegląd samochodu we wrocławiu. Polecił mi on jedną stację kontroli pojazdów w tym mieście, która jest bardzo profesjonalna i ma bardzo szybkie terminy, przez co nie trzeba długo czekać na wykonanie przeglądu. Dowiedziałam się od niego, że sam już wiele razy korzystał z tej stacji kontroli, kiedy musiał wykonać coroczny przegląd techniczny samochodu i zawsze był zadowolony. Zachęcona pozytywnymi komentarzami znajomego na temat tej stacji udałam się tam na przegląd mojego samochodu. Dużym plusem tej stacji było to, że znajdowała się w centrum Wrocławia, niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie musiałam tracić zbyt dużo czasu na dojazd w to miejsce. Rzeczywiście zostałam tam bardzo szybko obsłużona. Sprawa została załatwiona od ręki i jeszcze tego samego dnia miałam podbity przegląd samochodu. W ramach przeglądu pracownik stacji sprawdził stan układu hamulcowego, zawieszenia, stabilność opon oraz to czy nie są wytarte i czy światła w samochodzie działają poprawnie. Cały przegląd trwał dosłownie pół godziny, a ponieważ nic w samochodzie nie było uszkodzone to od ręki dostałam odpowiednie zaświadczenie o wykonaniu przeglądu. Ponieważ zgłosiłam się na przegląd sama nie musiałam płacić odsetek za zwłokę i nie wykonanie przeglądu w terminie. Byłam bardzo zadowolona z obsługi tego miejsca.

Od teraz już nigdy nie zapomniałam o wykonaniu przeglądu technicznego samochodu na czas. Opłata za przegląd techniczny pojazdu jest stała niezależnie od typu samochodu osobowego jaki posiadamy. Różni się tylko w przypadku samochodów gazowych, gdyż w takim przypadku należy w ramach przeglądu sprawdzić jeszcze szczelność układu gazowego i przyłącze. Każda stacja ma takie same ceny. Mnie najbardziej zależało jednak na czasie, dlatego wybrałam taką stację, która ma szybkie terminy i wykonuje przeglądy od ręki.