Kupno odzieży ciążowej

 

Każda kobieta także ta nosząca pod swym sercem dziecko ma prawo czuć się wyjątkowo. W przypadku przyszłym mam dodatkowe kilogramy oraz różnorodne dolegliwości związane z ciążą raczej temu nie sprzyjają. Co możemy zrobić? Nieco w siebie zainwestować podczas ciąży i oprócz oczywiście zdrowego jedzenie oraz odpowiedniej suplementacji zwrócić uwagę na to, jak się ubieramy. Niegdyś ciężarne kobiety nosiły wielkie ubrania, które zdobywały od znajomych o większej wadze od nich. Dziś kobieta nawet w bardzo zaawansowanej ciąży może wyglądać pięknie i kupić ciuch na każdą okazję. 

Przegląd polskiej odzieży ciążowej

wygodna i elegancka odzież ciążowaNa polskim rynku odzieżowym możemy spotkać coraz więcej ubrań dedykowanych kobietom w ciąży. Po domu idealnie sprawdzają się ciążowe leginsy. Czym różnią się od zwykłych? Mają wszyty specjalny nieupinający wysoki pas, który przykryje brzuszek każdej mamy nie upinając go przy tym. Z kolei na wyjście możemy wybrać spodnie ciążowe. Dostępne są różne wzory i fasony. Najpopularniejsza są jednak jeansy z wbudowanymi gumkami, dzięki czemu ich pas można dowolnie poszerzać w zależności od rozmiaru rosnącego brzuszka. Wśród bluzek furorę robią te, które idealnie nadają się nie tylko na czas ciąży, ale także karmienia piersią. Wybór takich wielofunkcyjnych ciuchów pozwala nam sporo zaoszczędzić. Bluzki ciążowe i do karmienia są nie tylko odpowiednio szerokie, ale także mają specjalne otwory, dzięki którym z łatwością możemy przystawić maluszka do piersi. Będąc w ciąży zauważyłam, że dostępna w Internecie oferta ciuchów dla ciężarnych jest bardzo szeroka. Mnie interesowała przede wszystkim wygodna i elegancka odzież ciążowa. Wiedziałam, że będąc w siódmy miesiącu ciąży czekają mnie aż dwa wesela. Z powodu ciąży nie miałam zamiaru z nich rezygnować, więc od razu przystąpiłam do działania i postanowiłam znaleźć dla siebie idealną sukienkę. Od razu się udało. Wybrałam bawełnianą, turkusową kreację, która idealnie podkreślała mój brzuszek nie upinając go przy tym zbytnio. Bawiłam się na weselach świetnie. Odpowiedni materiał sprawił, że nie pociłam się, co w przypadku ciężarnych jest często dużym problemem.

Pamiętajmy, że będąc w ciąży, jeśli tylko czujemy się na siłach, nie musimy rezygnować z żadnych imprez. Na każdą okazję znajdziemy odpowiedni dla siebie ciuch. Oferta sklepów stacjonarnych i Internetowych z roku na rok jest coraz szersza. Znajdziemy bez problemu nie tylko ciążowe leginsy i spodnie, ale także przepiękne sukienki idealnie sprawdzające się podczas wesel, czy rodzinnych uroczystości.