Moja przygoda z cateringiem

Odkąd pamiętam, od zawsze miałam ogromne problemy z wagą. Już jako dziecko miałam bardzo duże kompleksy z tego powodu. Mój problem znacząco się pogłębił z chwilą kiedy dorastałam. Moje zdrowie zaczęło być w bardzo złym stanie. Nie miałam siły, ani kondycji. Chodziłam tylko ciągle zmęczona i przygnębiona. Wszyscy powtarzali mi, że to normalne w tym wielu, to hormony.

Catering dietetyczny – najlepszym sposobem na odchudzanie

dobry catering w PoznaniuZawsze tak jest. Jednak moje pytania pojawiały się jeszcze bardziej w mojej głowie, kiedy z nastolatki zaczęłam stawać się dojrzałam kobietą. Wówczas pytałam wszystkich dookoła – To wciąż hormony? Ich odpowiedzi były przeróżne. Jednak przyszedł taki dzień, kiedy znalazłam super lekarza, który powiedział mi, że może być to związane z chorobą tarczycy, policystycznymi jajnikami i nietolerancjami pokarmowymi. Pokazał mi gdzie leży problem i co dalej powinnam właściwie zrobić. Z racji tego, że jestem dosyć zapracowaną osobą, trudno byłoby mi zaplanować wszystkie posiłki, jeszcze to gotować i jeść regularnie – aż tak zorganizowana niestety nie jestem. Na szczęście moja znajoma poradziła mi dobry catering w Poznaniu. Sama wcześniej korzystała z tego rodzaju usługi. Początkowo nie byłam przekonana. Taki pomysł wydawał mi się bezsensowny. Jednak po dłuższym przemyśleniu i konkretniejszym zapoznaniu się z daną ofertą, patrzyłam nieco przychylniej. Po rozmowie z osobą, z tejże firmy doszłam do wniosku, że jest to dokonały pomysł i warto też zająć się tym tematem. Wypytałam o wszystkie możliwe szczegóły. Bardzo podobała mi się cała procedura. Na samym początku wyglądało to w taki sposób, że odbyliśmy konsultację. Początkowo powiedziałam z czym mam bardzo duży problem, pokazałam wszelkie możliwe badania. Włącznie z testami na nietolerancje pokarmowe. Efekty rozmowy były dla mnie zdumiewające. Bardzo rzetelnie wysłuchano moich oczekiwań. Następnie dobrano dla mnie odpowiedni rodzaj cateringu. Byłam bardzo zadowolona z wyboru. Wzięto pod uwagę niemalże moje wszystkie schorzenia, dolegliwości, ale także walory smakowe. To były naprawdę bardzo dobrze wydane pieniądze.

Jeżeli chodzi o plusy takiego sposobu odchudzania, to oceniam je na bardzo pozytywne. Przede wszystkim pozwala to znacząco zaoszczędzić czas. To pierwsza i jak dla mnie najważniejsza sprawa. Kwestia druga, to fakt, że nie podjadałam w ciągu dnia. Może wydawać się to dziwne, ale tak właśnie jest. Jeżeli mam gotowy posiłek to nie chodzę na zakupy, a tym samym nie kusi mnie, aby wziąć to tak zwaną niewłaściwą dla mojego zdrowia. Zdecydowanie polecam każdemu taki rodzaj rozwiązania.