Przejście szkolenia ze Scrum

Zaawansowane szkolenia ze Scrum to nasza specjalność. Z jednej strony zdawaliśmy sobie sobie sprawę z tego, że jako firma szkoleniowa klienci stawiają przed nami spore wymagania, z drugiej jednak chcieli jak najszybciej zdać taki egzamin z tego względu, że będą w swoich firmach odpowiedzialni po wszystkim za zarządzanie projektami. Postanowiliśmy więc w pierwszych tygodniach naszej działalności wszystko dokładnie rozplanować.

Praca w firme szkoleniowej

scrum szkolenie - WarszawaSzkolenia ze Scrum cieszyły się u nas największym zainteresowaniem w ciągu ostatnich miesięcy. Można wynuć teorię, że jest jakiś boom na takie kwalifikacje i pracowników, którzy zajmować się będą pracą w tym zawodzie, dlatego postanowiliśmy jako placówka edukacyjna nasilić nasze działania właśnie pod kątem osób zainteresowanych Scrum. Scrum szkolenie – Warszawa było dość konkurencyjne. Znaleźliśmy nawet specjalnego pracownika, który już siedział w tym biznesie od lat i zdecydował się na pomoc nam jako firmie oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie. Mieliśmy więc osobę, prowadzącego szkolenia, który poradzi sobie bardzo dobrze ze wszystkimi zamówieniami, a z drugiej strony wiedzieliśmy, że trzeba jeszcze znaleźć klientów. Do tego wykorzystywaliśmy nasze kontakty w wielu nowoczesnych firmach, gdzie pytaliśmy się pracowników, czy przypadkiem nie chcą przejść takie scrum szkolenie, które na pewno sprawi, że jako pracownicy będą oni o wiele bardziej atrakcyjni. Atrakcyjność na rynku pracy to jak się okazało dla większości pracowników priorytet, dlatego też faktycznie udało nam się w krótkim czasie pozyskać osoby do współpracy. Mieliśmy już obsadzony jedny termin kursu i takie scrum szkolenie na pewno odbędzie się na profesjonalnym poziomie. Im wyższy będzie ten poziom, tym na pewno pracownicy, którzy będą uczestniczyć w takim szkoleniu będą odzywać się do nas z czasem prosząc o dalsze podnoszenie swoich kompetencji w tym zakresie, więc i nasza firma szkoleniowa będzie się rozwijać.

Rozwój szkoleń na rynku Polskim nikogo już nie powinien dziwić. Jest to całkowicie normalne i faktycznie scrum szkolenie odbywało się teraz co parę dni w różnych lokalizacjach. Docieraliśmy ze scrum do wielu zainteresowanych klientów, ale także do przedsiębiorców, którzy chcieli się czegoś nowego nauczyć. Grunt to odpowiednia osoba wybrana do przekazywania wiedzy. Oczywiście jeśli chodzi o kurs, to oferowaliśmy także podejście do egzaminu, co również było bardzo interesujące dla każdego z klientów, który do nas przychodził, aby czegoś się nauczyć.