Wymiana deski wc w toalecie

Na każdej toalecie mamy umieszczoną deskę. W zależności jaki mamy kształt toalety to taki będziemy mieć kształt deski, może być owalna lub kwadratowa. Jest to ruchoma część, którą łatwo można wymienić na nową. Ja ostatnio dokonałam wymiany takiej deski. Chodziło mi w głównej mierze o zmienienie koloru tej deski. Długom myślałam jaki kolor wybrać. Dlatego trochę przejrzałam tych desek w konkretnych kolorach. Wiele mi się podobało, ale trzeba wybrać jeden kolor. Na pewno muszę wybrać taki kolor, który będzie pasować do wyglądu całej łazienki.

Kolorowa deska wc w łazience

deski wcKtoś może powiedzieć, że skoro chciałam zmienić kolor deski to mogłam na niej zamocować jakieś futerko kolorowe, pokrowiec czy coś podobnego. Ale tego typu rzeczy trzeba czyścić co jakiś czas i nie wystarczy już przetrzeć ściereczką, dlatego też nie zdecydowałam się na kolorowy pokrowiec, tylko na wymianę deski. Można je bez problemu dostać w internecie, więc wcale nie musiałam wychodzić z domu by ją kupić. Deski wc łatwo zdjąć i łatwo je ponownie założyć. Dlatego też nie miałam żadnych problemów podczas wymiany. Pewnie jesteście ciekawi jaki kolor wybrałam. Zdecydowałam się na taki żywy kolor, postawiłam na kolor zielony, który jest dość intensywny. Wybrałam taki kolor, ponieważ będzie pasował do moich kafelek. Pozostała część toalety jest w kolorze białym. Taka sama deska wcale dużo nie kosztuje i mogłam wybrać też jego rodzaj. Zdecydowałam się na taką deskę, która ma funkcję wolnego opadania. Także teraz nie ma już sytuacji w której przez przypadek trzaska się tą deską. On spokojnie, powoli opada, więc będzie długi funkcjonować. Na przesyłkę czekałam może z trzy dni, po zaksięgowaniu przez firmę sprzedającą mojej wpłaty. Reasumując zakup ten był udany i wszystkim się podobna ta moja nowa deska wc. Dla niektórych jest to nowe i dziwią się z takiego połączenia kolorów. Ale najważniejsze, że mi się podoba. Tą biała deskę mam nadal, nie wyrzucałam jej, zostawiłam na wszelki wypadek. Jest tak w zapasie. Mam też drugą łazienkę, w której mam toaletę całą białą. Tam raczej nie będę wymieniać deski, wystarczy, że w jednej łazience wymieniłam. Jak mi się znudzi ten kolor to mogę na przykład przykleić coś na deskę, jakieś specjalne naklejki lub coś podobnego. W ostateczności mogłabym jeszcze kupić ten pokrowiec, najlepiej z takim futerkiem. Czasami siadamy w łazience na zamkniętej toalecie bo coś musimy zrobić, a nie mamy gdzie usiąść. Ja na przykład nie mam krzeseł w łazience.

Deski wc można bardzo łatwo wymienić na inną. U mnie powodem była zmiana koloru deski. Chciałam mieć jakiś żywy kolor, nie biały. Zmiana tak małego szczegółu sprawiła, że cała łazienka wygląda inaczej. Warto zmieniać drobne elementy. A koszt takich zmian nie jest duży, więc warto. Długo myślałam jaki kolor będzie odpowiedni, ale w końcu udało się coś wybrać. W sumie teraz moja toaleta podoba mi się bardziej, znajomi jak wpadają do mnie i chcą skorzystać z łazienki, to mówią mi, że to dobrze wygląda.