Wymiana szybki iPhone w Krakowie

 

Podwyżka w pracy zmotywowała mnie do zmiany telefonu. Postanowiłem, że zakupię na pewnej popularnej aukcji używany model telefonu z systemem iOS, który będzie jednak w dobrym stanie. W końcu zdecydowałem się zakupić model w niezwykle atrakcyjnej cenie (miałem zapłacić za kilkumiesięczny telefon zaledwie 1700 zł). Niestety, smartfon, który do mnie finalnie trafił posiadał niestety rozbitą szybkę, o której  dziwnym trafem zapomniał wspomnieć nieuczciwy sprzedający. Musiałem więc na własną rękę wymienić ekran w zakupionym przeze mnie telefonie. Na całe szczęście udało mi się znaleźć odpowiedni salon w Krakowie, który oferował właśnie tego typu usługi.

Jak szybko wymienia się szybkę w iPhonie?

wymiana szybki iphone krakówDo wybranego przeze mnie salonu udałem się jeszcze tego samego dnia, posiadał on bowiem bardzo zachęcające opinie umieszczone w internecie. Z racji tego, że nigdy wcześniej nie musiałem jeszcze zmieniać ekranu telefonu, postanowiłem zasugerować się opinią innych. Na ich oficjalniej stronie – wymiana szybki iPhone Kraków, użytkownicy zachwalali zwłaszcza niskie ceny oraz szybką wymianę szybki, która nie zajmuje więcej niż trzydzieści minut. Obsługujący mnie specjalista dokładnie obejrzał mój telefon i zapewnił mnie o tym, że wymiana szybki nie zajmie więcej niż czterdzieści minut. Dodatkowo zapoznał mnie również z parametrami nowego ekranu. Okazało się, że będzie on jeszcze bardziej czuły na dotyk. Dodatkowym atutem produktu było również samo szkło, które miało być jeszcze twardsze. Produkt posiadać miał więc najwyższe komponenty, które gwarantowały idealne nasycenie barw, pożądany kontrast oraz dobre kąty widzenia. Kolejnym plusem było to, że ekran wykonany był z wysokiej jakości szkła hartowanego, które miało być o wiele bardziej wytrzymałe od swojego pierwowzoru. Sprzedawca obiecał mi również, że zbada wszystkie wewnętrzne parametry mojego telefonu i oszacuje czy będzie działać on poprawnie. Cała usługa została również atrakcyjnie wyceniona. Za wymianę ekranu miałem zapłacić jedynie 550 zł (po zapisaniu się do newslettera mogłem skorzystać z oferty promocyjnej dla nowych użytkowników).

Na całe szczęście okazało się, że telefon działa bez zarzutu. Szybka wymieniona została w zaledwie trzydzieści minut, dzięki temu bez problemu zdążyłem na zajęcia. Sprzedawca ponadto zapewnił mnie o tym, że nowa szybka objęta jest aż sześciomiesięczną gwarancją. Najbardziej cieszę się jednak niewątpliwie z niskiej ceny całej usługi, która nie nadszarpnęła zbyt mocno mojego skromnego, studenckiego budżetu.