Zdecydowałam się na zainwestowanie w garderobę na wymiar

Kupiłam mieszkanie w stanie deweloperskim na świetnym osiedlu. Mieszkanie było bardzo drogie. Dobrze zarabiam i chciałam moje pieniądze zainwestować w nieruchomość, w której będę się dobrze czuła. Mieszkanie od razu mi się spodobało kiedy oglądałam je z agentem nieruchomości i wiedziałam, że muszę je kupić. Lokalizacja była wymarzona, widok z okna przepiękny. Mieszkanie wymagało jedynie wykończenia a także urządzenia i można było się do niego wprowadzać. 

Znalazłam dobrego stolarza do przygotowania szafy

funkcjonalne garderoby na wymiar - warszawaMieszkanie znajdowało się na drugim piętrze i miało trzy pokoje. Salon z sypialnią i moją wymarzoną garderobą. Nie mam dzieci więc od razu wiedziałam, że trzeci pokój będzie pełnił rolę garderoby. Moja koleżanka ostatnio opowiadała mi o dobrym stolarzu, który wykonał dla niej piękną szafę. Postanowiłam wziąć od niej namiary na tego pana bo chciałam mieć w mieszkaniu same ekskluzywne rzeczy. Wiedziałam, że wiąże się to z większymi wydatkami ale miałam na to przeznaczone pieniądze. Chciałam urządzić mieszkanie, które będzie idealnie odwzorowywało mój gust. Wiedziałam także, że warto zainwestować więcej w porządną rzecz niż kupić coś i za jakiś czas wymieniać. Funkcjonalne garderoby na wymiar – warszawa cieszyły się sporym zainteresowaniem. Pan stolarz, z którym się skontaktowałam miał bardzo napięte terminy. Spotkał się ze mną w mieszkaniu aby dokonać pomiarów ale na samą szafę miałam czekać około miesiąca. Zgodziłam się na to bo wiedział, że stolarz zrobi mi funkcjonalną garderobę na wymiar z porządnych materiałów, które będą mi bardzo długo służyły. Garderoba, która została dla mnie zaprojektowana bardzo mi się spodobała. Stolarz wysłał mi projekt przez internet. mogłam wprowadzać różne zmiany ale wszystko co zostało mi zaproponowane bardzo mi się spodobało. Dlatego zmiany nie były konieczne. Mieszkanie zostało wykończone przez ekipę remontową. Sypialnię i salon już urządziłam pozostała jedynie garderoba. Na szczęście miesiąc szybko minął i stolarz rozpoczął już wykonywanie swojej pracy.

Bardzo sprawnie się uwijał. Byłam pod wielkim wrażeniem jego zaangażowania. Stolarz każdego dnia pojawiał się w moim mieszkaniu bardzo wcześnie i przez cały  czas solidnie pracował. W ciągu trzech dni zamontował wszystkie szafki i moja garderoba była już skończona. Kiedy do niej weszłam nie mogłam uwierzyć własnym oczom jak pięknie wygląda. W garderobie miałam bardzo dużo szafek i szafeczek na wszystkie moje rzeczy. Garderoba była jasna i przestronna. Byłam bardzo wdzięczna stolarzowi za jego pracę i poświęcenie.