Poszukiwałam pracowników do pracy tymczasowej

Od kilkunastu lat zajmuje się uprawą borówki amerykańskiej. Jak można się zapewne spodziewać najwięcej pracy mam w okresie zbierania owoców. Bardzo potrzebuję wtedy pracowników, którzy na ten krótki okres w ciągu roku stawią się na miejsce i będą zbierać owoce. Oczywiście za odpowiednie, wysokie wynagrodzenie. Jednak w tym roku, mimo wysokiego wynagrodzenia, które oferowała, nie mogłam znaleźć odpowiednich pracowników. Prawie się tym załamałam, ponieważ owoce musiały być zerwane, jak najszybciej. Inaczej mogły zgnić na krzakach lub opaść.

Skorzystałam z oferty leasingu pracowników

oferta leasingu pracowników bydgoszczCałe szczęście niemal w ostatniej chwili znalazłam bardzo dobre rozwiązanie. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie nawiązać współpracę z agencją pracy tymczasowej, która znajdzie odpowiednich pracowników. Bardzo szybko znalazłam miejsce, które świadczy takie usługi. Na ich stronie internetowej była zamieszczona oferta leasingu pracowników Bydgoszcz to miejscowość, w której znajduje się siedziba tej agencji pracy tymczasowej. Tak się złożyło, że mieszkałam niedaleko, dlatego zdecydowałam się pojechać tam osobiście, żeby dopytać o wszystkie szczegóły. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Proponowany przez tę agencję pracy tymczasowej leasing pracowników okazał się bardzo korzystny. Co prawda musiałam zapłacić prowizję za znalezienie pracowników, ale dzięki temu, że formalnie to agencja zatrudniała te osoby, a ja tylko wynajmowałam ich do pracy, to i tak było to dla mnie niezwykle korzystne finansowo rozwiązanie. Agencja zagwarantowała mi, że pracowników znajdzie w ciągu maksymalnie trzech dni. Byłam pod bardzo dużym wrażeniem, kiedy okazało się, że udało im się to nawet szybciej. Dwa dni później nawiązałam współpracę z kilkunastoma pracownikami, którzy natychmiast zabrali się do pracy. Byłam bardzo zadowolona z ich usług, a jeszcze ważniejszy był dla mnie fakt, że agencja pracy okazała się naprawdę rzetelnym i sprawdzonym miejsce, z którego usług warto skorzystać.

Przyznam szczerze, że ich oferta jest niezwykle prosta i tania. Cały czas pozostaje w kontakcie z osobami, z którymi podpisywałam umowę o wynajmie pracowników, dlatego gdyby cokolwiek się działo, trzymają „rękę na pulsie”, a ja o nic nie muszę się już martwić. Od tego momentu korzystam z ich usług zawsze, gdy potrzebuję pracowników do pracy tymczasowej w moim gospodarstwie i polecam tę agencję także innym osobom, które mają takie potrzeby. Nie da się szybciej znaleźć pracowników na rynku niż przez tę agencję.