Polecane masaże w Trójmieście

Siedzący tryb życia, mało aktywności fizycznej nie sprzyja nikomu. Dlatego coraz częście udajemy się na różnego rodzaju masaże, które oferowane są w wielu studiach masażu. Bardzo relaksującym masażem jest wywodzący się z Himalajów masaż o nazwie Lomi Lomi. Jest to masaż całego ciała, który bardzo poprawia naszą sprawność fizyczną, a także psychiczną. Warto udać się na polecane zabieg jakim jest masaż by poczuć się lepiej, odprężyć się oraz wzmocnić swoje ciało i umysł.

Masaże Lomi Lomi w Gdyni

relaksujący masaż lomi lomi gdyniaBardzo popularne od kilku lat w Polsce stał się masaż Lomi Lomi. Jest to masaż, który swoje początki sięgają nawet dwudziestego wieku. Chętnie udajemy się na relaksujący masaż lomi lomi Gdynia ma wiele salonów, które go wykonują. Warto przed udanym się do takiego salonu sprawdzić opinie o masażystach. Źle przeprowadzony masaż po prostu nie przyniesie żadnych efektów. Natomiast dobrze wykonanie ugniatanie, pocieranie, w gnia tanie przyniesie bardzo dużo dobrego dla naszego ciała. Cały masaż trwa około 2 h i nie jest to mało. Po takim czasie masaż pozwala na odczucia błogości, zadowolonej duszy oraz szczęśliwego ciała. Po drugie zapewnia odprężenie oraz relaks. Wykwalifikowany masażysta wykonuje ten rodzaj masażu dłońmi lub przed ramionami, co wcale nie jest łatwe. Ponadto według tradycji wywodzącej się z Himalajów masaż wykonywano na kamiennym podłożu. Obecnie w nowoczesnych studiach masażu wykonuje się go na dosyć twardym łóżku, które jest bardzo dobrze wyprofilowane. W tle może lecieć Delikatna, Himalajska muzyka, która potęguje stan błogości. obecnie można taki masaż wykonać klasycznym olejkiem do masażu. Mimo tego, że czasami odczucia są wręcz związane z bólem to on szybko mija. Chwilę później jesteśmy bardzo zrelaksowanie, nasze ciało wręcz rozluźnione. Po masażu trzeba odczekać kilkanaście minut by dopiero potem wstać z łóżka. Oczywiście przeciwwskazań do jego wykonania jest kilkanaście. Są to między innymi ciąża, karmienie piersią oraz różnego rodzaju choroby krążenia.

Dobrze wykonany masaż Lomi Lomi przyniesie wiele dobroci dla umysłu, stanu psychicznego oraz fizycznego. Jest to masaż, który z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków. Mimo tego, że na całym świecie jest już znane od kilkudziesięciu lat to w Polsce dopiero od kilku. Masaż Lomi Lomi czasami wykonywany jest przez dwie osoby dzięki czemu jest bardziej skuteczne, a efekty przychodzą szybciej. Cena za masaż zależy od miasta. Waha się w granicach 200 do 400 zł za dwugodzinny masaż o szybkich efektach.